Lieporių bibliotekos komiksų erdvėje vaikai piešė svajonių namą

2016 04 08

Visą savaitę Lieporių bibliotekos (Tilžės g. 36) vaikai piešė Tilžės gatvės 36 svajonių namą. Vyresn. bibliotekininkės Ilonos Mockienės vadovaujami vaikai darė eskizus, piešė save. Paruošiamieji darbai, piešiniai ir nuotraukos, Ilonai padedant, atlikti ir apdoroti Artrage programa. Vaikų sukurti darbai, naudojant Comic life programą, virto pirmaisiais jų komiksais.

Vaikų svajonėse prie namo, kuriame yra ir biblioteka, turėtų būti plaukimo baseinas, grožio salonas, name gyventų robotukai ir kiti filmukų herojai. Vaikams padrąsinti Ilona įsteigė nominacijas už „originaliausią“, „išradingiausią“, „spalvingiausią“, „kūrybiškiausią“, „stilingiausią“ idėjas, už drąsiausią pirmąjį bandymą bei žaismingiausią komiksą. Adriano, Rocio, Donaldo, Alekso, Haroldo, Editos bei Paulos sukurti spalvingi komiksai buvo atspausdinti ir pristatyti Tilžės g. 36 namo bendruomenių sueigoje.

komiksams