Knygos šventė „Ir knyga mane augina“ „Aido“ filiale

2016 04 07

Lietingą balandžio 6 dieną į biblioteką rinkosi Specialiojo ugdymo centro, su kuriuo biblioteka daug metų bendradarbiauja, vaikai. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ filiale (Aido g. 27) vyko knygos šventė „Ir knyga mane augina“.

2016-ieji – Bibliotekų metai. Įsijungdamas į Bibliotekų metų programą, „Aido“ filialas aktyvina savo veiklą, skatina įvairaus amžiaus bendruomenės narių skaitymą, ypač didelis dėmesys skiriamas neįgaliems vaikams.

Pas vaikus atskubėjo kiškis Morkus ir kiškienė. Morkus nemėgo skaityti ir nesaugojo knygelių. Bibliotekininkė Loreta kartu su vaikais mokė kiškį abėcėlės, skaitymo pradmenų. Buvo akcentuojama, kad knygeles reikia saugoti, buvo paaiškinta, kas yra biblioteka ir kaip galima tapti skaitytoju. Visiems šventės dalyviams palinkėjome daugiau skaityti, semtis žinių ir išminties iš stebuklingo knygos pasaulio. Palinkėjome visiems patirti skaitymo malonumą.