Laimėtas Europos dienos projektas

2016 04 07

Šiaulių miesto savivaldybės viešąją biblioteką pasiekė žinia, jog Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje skyrė finansavimą Europos dienos minėjimo projektui „Man šypsosi Europa". Projekto metu Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka jau dvyliktą kartą pakvies šiauliečius švęsti Europos dieną kartu, organizuos renginių ciklą, skirtą Europos dienos paminėjimui.

Projekto renginiai prasidėjo nuo 2016 m. balandžio 4 d. ir vyks iki gegužės 9 d. bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje (Aido g. 27), „Saulės“ filiale (K. Korsako g. 10), Rėkyvos filiale (Energetikų g. 7), „Aido“ filiale (Aido g. 27) bei baigiamąjį Europos dienos renginį organizuosime bibliotekos kiemelyje (Aido g. 27), pakviečiant dalyvauti visus projekto dalyvius, Dainų, Gytarių, Lieporių bendruomenių narius, Šiauliuose gyvenančius, studijuojančius, dirbančius svečius iš Europos sąjungos šalių. Organizuojant įvairius renginius, akcijas vaikams ir suaugusiems Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka toliau skleis informaciją apie Lietuvos narystės ES naudą, skatinsime įvairių bendruomenių narius susitelkti bendram Europos dienos minėjimui, ypatingai pažymint 2016-uosius kaip suvienijusią Europą metus.

Renginių planas:

Integruotos anglų kalbos ir piešimo kūrybinės dirbtuvės komiksų centre „Lietuvio nuotykiai Europoje“. Komiksų kūrybinės dirbtuvės - Balandžio 4, 11, 18, 25d. 14.00 – 15.00 val. Baigiamasis renginys – gegužės 5 d. 13.00 („Saulės" filialas, K. Korsako g. 10).

Piešinių konkursas „Težydi Europos vienybė“, laureatų pasveikinimas baigiamajame Europos dienos renginyje 2016 m. gegužės 9 d. („Aido“ filialas, Aido g. 27).

Pažintinis renginys „Europa – mūsų namai“ - 2016 m. gegužės 9 d. 12.00 val. (Rėkyvos filialas, Energetikų g. 7).

Diskusijų ringas „Naujas žmogus Europoje?“, pristatymas „Pabėgeliai: priglausti ar bijoti?“ - 2016 m. gegužės 9 d. 12.00 val. (Bibliografijos-informacijos skyrius, Aido g. 27).

Šventinis Europos dienos paminėjimas „Man šypsosi Europa“ - 2016 m. gegužės 9 d. 14.00 val. (Bibliografijos-informacijos skyriaus kiemelis, Aido g. 27).

SEUD logo