Džiaugiamės laimėtu LBD Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos skyriaus projektu

2016 04 05

Lietuvos bibliotekininkų draugijos Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos skyrių pasiekė maloni žinia, kad LBD Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos skyriaus teiktas projektas „Judėkime, pažinkime, bendraukime“  gavo dalinį Šiaulių miesto savivaldybės NVO projektų finansavimą.

Projektą inicijavo LBD Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos skyriaus narė Raimonda Žvigaitytė ir Rėkyvos seniūnijos bendruomenė „Rėkyjava“. Projekto metu bus skatinamas sveikos gyvensenos propagavimas bei fizinio aktyvumo didinimas, įtraukiant į įvairias veiklas nuo miesto centro nutolusio mikrorajono bendruomenę, sudaromos tinkamos sąlygos užsimegzti tvirtesniems tarpusavio santykiams, gerinamas vietos bendruomenės užimtumas. Tikimasi, jog projekto metu pradėtos praktinės veiklos – šiaurietiškas ėjimas – taps tradicine ir tęstine žmonių veikla. Manoma, jog bus išspręsta vaikų ir suaugusiųjų laisvalaikio užimtumo problema bei tuo pačiu į aktyvias veiklas įjungiami bendruomenės senjorai. Užmezgus tvirtesnius ryšius tarp bendruomenės narių, bus rengiamos įvairios popietės, susitikimai bei aptarimai bibliotekoje. Projekto metu bus įsigyta tikslinės literatūros sveikos mitybos, sveikatinimo, fizinio aktyvumo, šiaurietiško ėjimo temomis, taip pat bus įsigytos šiaurietiško ėjimo lazdos.

Daugiau informacijos: http://edem.siauliai.lt/lit/Paskirstytos-lesos-NVO-projektams/5201