Dalyvaukite respublikiniame komiksų anglų kalba konkurse „Lietuvių nuotykiai Europoje“!

2016 03 30

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filialas (K. Korsako g. 10), bendradarbiaujant su Šiaulių Gytarių progimnazija, kviečia dalyvauti respublikiniame komiksų anglų kalba konkurse „Lietuvių nuotykiai Europoje“. Komiksų konkursas skirtas Europos dienai, kuri švenčiama Europos šalyse gegužės 9 dieną, ir Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos organizuojamam renginiui „Komiksų mėnuo bibliotekoje“, kuris truks visą balandžio mėnesį.

Konkursas organizuojamas balandžio-gegužės mėnesį Šiaulių Gytarių progimnazijoje. Renginio organizatoriai - Gytarių progimnazijos anglų kalbos mokytojos Asta Jogminienė ir Rima Pečiulienė, dailės mokytoja Ilona Jankauskienė bei specialioji pedagogė Ligita Jankuvienė, Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filialo vyresn. bibliotekininkė, užsienio kalbų skaityklos darbuotoja Danutė Meškaitė.

Plačiau susipažinti su konkurso nuostatais galite prisegtame dokumente.