Lieporių biblioteka kartu su „Rasos“ progimnazija prisijungė prie akcijos „Dovanoju mažytį Velykinį džiaugsmą“

2016 03 29

Saulėtą kovo 25 dieną  Lieporių bibliotekos (Tilžės g. 36) darbuotoja Gražina Gontienė kartu su „Rasos“ progimnazijos mokytojomis Jolanta Buteniene ir  Rita Penkauskiene  bei mokyklos  mokiniais dalyvavo pilietinėje akcijoje „Dovanoju mažytį Velykinį džiaugsmą“. Akcijos metu aplankyti seneliai, kurie gydosi Šiaulių ilgalaikio gydymo ir geriatrijos centre.

Mokyklos mokiniai savo rankomis pagamino Velykinius atvirukus ir užrašė palinkėjimus. Aplankyta keliolika palatų. Vaikai seneliams linkėjo gražių šv. Velykų, greičiau pasveikti ir sugrįžti i namus. Kai kurie seneliai susigraudino, dėkojo  už tokią gražią akciją. Mokinukams dėkojo ir gydytojai bei centro darbuotojai. Atsisveikindami vaikai pažadėjo dar ne kartą aplankyti senelius.