Velykinės parodos Bibliografijos-informacijos skyriuje

2016 03 24

Belaukiant didžiosios pavasario šventės – šv. Velykų – Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje surengtos dvi kūrybinių darbų parodos: graviruotų margučių ir rankdarbių, dekoruotų kvilingo technika.

Vienoje iš jų eksponuojami Mariaus Bajorūno graviruoti margučiai. Kraštiečio darbai pasižymi nepaprastu kruopštumu, išskirtine atlikimo technika. Kiekvienas darbas – mažas meno kūrinys, kuriame preciziškai išgraviruoti įvairūs paveikslėliai. 

Kitoje parodoje eksponuojami Jevgenijos Petrovos rankdarbiai, dekoruoti kvilingo technika. Tai įvairūs paveikslėliai su augalų ir gamtos motyvais, puošnūs atvirukai ir, žinoma, svarbiausias velykinis akcentas – kiaušiniai. Kvilingas – tai technika, kurioje naudojamos spalvotos įvairiai susuktos siauros popieriaus juostelės ir iš atskirų elementų klijuojamos kompozicijos. Tai hobis, kuriuo rankdarbių autorė susidomėjo neseniai, atsitiktinai pakliuvus į rankas knygai apie kvilingą, ir ji jau pasiekė puikių rezultatų. Žavi išradingai suderintos spalvos, iš smulkiausių detalių sukomponuoti kūriniai.

Parodos veiks iki balandžio 15 d. 

Kviečiame aplankyti!

GALERIJA