„Šaltinėlio“ filiale nuotaikingas parodos „Žydėk, Pavasarėli!“ pristatymas

2016 03 23

Šv. Velykos – gamtos ir pavasarinių spalvų atbudimo, džiaugsmo ir linksmybių šventė, kuri netrukus aplankys ir mažus, ir didelius. Velykos mažais žinksneliais taip pat atkeliauja ir į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filialą (Trakų g. 20A). „Šaltinėlio“ filialas Velykas pasitinka šventinės parodos atidarymu – „Žydėk, Pavasarėli!“. Parodoje eksponuojami Šiaulių miesto lopšelio-darželio „Berželis“ „ABC“ grupės vaikų piešiniai, kuriuose atsispindi pavasario ir Velykų džiaugsmai.

Parodos atidarymo metu lopšelio-darželio auklėtiniai buvo supažindinti su kiaušinių marginimo būdais ir tradicijomis. Taip pat vaikai puošė Velykinį medį ir sprendė velykinį kryžiažodį. Nuo senų laikų tikima, kad ant Velykinio medžio šakų besisūpuojantys vaikų piešti margučiai simbolizuoja laimę ir sėkmę. Velykų medis – atnešė pavasarį į biblioteką, padėjo sukurti pakilią nuotaiką, o vaikams jį kurti buvo neįtikėtinas malonumas ir pramoga.

Parodos kuratorė – lopšelio-darželio „Berželis“ vyresn. neformaliojo ugdymo mokytoja Vaida Dambrauskienė.

Paroda „Žydėk, Pavasarėli“ Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale veiks iki balandžio 15 d.

Šiaulių Valstybinės kolegijos
Organizacijos komunikacijos vadybos III k. studentė
Neringa Juozaitytė