„Interneto savaitė 2016“: bibliotekoje susipažinta su saugaus interneto svarba

2016 03 21

Kovo 14-20 dienomis 27 Europos šalyse vyko tradicinė „Interneto savaitė 2016", kurios metu šalys lenktyniavo tarpusavyje dėl dalyvių skaičiaus. Bibliotekos skyriai ir filialai kvietė prisidėti prie šios iniciatyvos: registruotis kaip dalyviams, pildykite testą „Ar esi pasirenkęs įsidarbinti?“ ir prisijunkti prie ES jaunimo profesinio tinklo. Šiais metais, prisidedant bibliotekoms, Lietuvos interneto vartotojai akcijos skaičiuoklėje užėmė pirmąją vietą.

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos skyriuose ir filialuose visos savaitės metu lankytojai buvo informuojami apie interneto grėsmes ir privalumus. Moksleiviai buvo kviečiami stebėti informacinius animacinius filmukus apie elgesį internete. Taip pat lankytojai pildė dalyvių skaičiuokles. Bibliotekoje buvo galima stebėti tiesioginę transliaciją „Saugūs pinigai internete“.

Džiugu, jog bibliotekos lankytojai itin noriai domisi interneto saugumo klausimais.