Lieporių bibliotekoje vyko renginys „Skaitau, gaminu, ragauju“

2016 03 16

2016 m. kovo 15 d. „Rasos“ progimnazijos 3B klasės mokiniai kartu su mokytoja Jolanta Buteniene ir technologijų mokytoja Kristina Umbražūniene rinkosi į renginį „Skaitau, gaminu, ragauju“, skirtą Šv. Velykų proga, Lieporių bibliotekoje (Tilžės g. 36). Pirmą kartą bibliotekoje renginys apjungė kelias veiklas: buvo gaminami maisto patiekalai, velykinio stalo dekoracijos ir skaitomi įvairūs kūriniai.

Trečiokai pasidalino grupelėmis. Vieni gamino velykinius patiekalus, vadovaujami technologijų mokytojos Kristinos, kita grupelė, vadovaujama mokytojos Jolantos, gamino velykinio stalo dekoracijas. Kartu su mokytoja Jolanta buvo prisimintas ir teksto suvokimas. Vaikai skaitė eilėraščius, grožinę literatūrą, dalykinį tekstą apie Velykas. Pagaminę keletą patiekalų iš kiaušinių, papuošę stalą, vaikai susėdo ragauti velykinių patiekalų, gerti čiobrelių arbatos, gardžiuotis mokytojos Jolantos iškepta duona.

Vaišėmis susitikimas nesibaigė – pasistiprinę ir sudainavę linksmą dainelę, vaikai susibūrė prie kiaušinių ridenimo lovelio. Kiaušinių ridenimas sukėlė daug gerų emocijų visiems renginio dalyviams. Numušus kiaušinį – katučių jūra. Deja, viskas turi pradžią ir pabaigą. Prieš atsisveikinant, vaikams buvo įteiktos padėkos ir nedidelės dovanėlės. Su vaikais nutarta, kad tokie renginiai galėtų būti dažnesni, tad laukia dar ne vienas susitikimas įvairiomis progomis.

Parengė Gražina Gontienė