Kūrybinių darbų paroda „Saulė budina žemę“ „Aido“ filiale

2016 03 14

Kasmet, kovo 20 d.,visas pasaulis mini Pasaulinę žemės dieną. Su paukštelių čiulbėjimu ir pavasario saulės spinduliais į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ filialą (Aidog. 27) atkeliauja Žemės diena. Savo kūrybiniais darbais biblioteką išpuošė lopšelio-darželio „Žiogelis“ „Boružiukų“ ir „Bitučių“ grupių ugdytiniai. Bibliotekoje eksponuojama piešinių ir darbelių paroda „Saulė budina žemę“.

Darbuose matome saulutę, debesėlius, gėlytes, jūrą, drugelius ir t.t. Taip mažieji išreiškė savo norą gyventi gražioje ir švarioje aplinkoje, rūpintis ir globoti gamtą. „Žiogelio“ ugdytiniai – tai mūsų planetos ateitis ir likimas. Mažais žingsneliais nuo vaikystės dienų jie eina gamtosaugos keliu.

Vieversėlis ir saulutė jau budina gamtą. Tegul pavasariniai spinduliai sušildo mūsų širdis ir primena, kaip svarbu saugoti ir mylėti žemę.