Atvira integruota anglų-lietuvių kalbų pamoka bibliotekoje

2016 03 04

Į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filialą (Tilžės g. 36) 2016 m. kovo 3 d. rinkosi „Rasos“ progimnazijos 8a klasės mokiniai ir jų mokytojos – Jolanta Vaitekūnienė, Ona Kavoliukienė ir Asta Šliburienė. Mokytoju buvo ir savanoris Ivan Garcia Martin, kuris bibliotekoje savanoriauja pagal Europos Sąjungos finansuojamą Erasmus+ programos dalį - Europos savanorių tarnybą.

Mokytojos vedė atvirą integruotą anglų- lietuvių kalbų pamoką. Pamokos tema – „Dialogas“. Mokiniai išgirdo apie dialogo etiketą lietuvių ir anglų kalbomis. Kadangi pamokos tema „Dialogas“, savanoris Ivan paruošė skaidres apie Ispanijos miestus, o mokiniai savanoriui uždavinėjo klausimus, sudarinėjo dialogus tiek lietuvių, tiek anglų kalbomis. Pamoka mokiniams labai patiko, jie papildė savo žinias apie Ispanijos miestus, jų architektūrą, gamtą, maistą. Visa tai vyko dialogo forma. Tai tik pirma pamokos dalis. Pavasarį aštuntokai pakvies savanorį Ivan pasivaikščioti po Šiaulius ir pasakos bei uždavinės klausimus jam apie mūsų miestą. Savaime suprantama pokalbis vyks dialogo forma.

Paruošė Gražina Gontienė

EU flag Erasmus vect POS