Komiksų centre apsilankė būsimi vizualinės reklamos gamintojai

2016 03 03

2016 m. kovo 2 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės" filiale įkurtame Komiksų centre lankėsi Šiaulių profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų skyriaus Vizualinės reklamos gamintojo specialybės mokiniai ir mokytoja Vitolda Veriankaite. Susitikimo metu Komiksų centro darbuotojas Tomas Januškevičius su būsimais reklamos specialistais pakalbejo apie kūrybos procesą ir išbandė technologijas, esančias Komiksų centre.

Pristatytos veiklos, programinė ir techninė įranga, jos pritaikymo galimybės konkrečiuose darbuose. Panaudojant skirtingas technikas, bandyta sukurti iliustraciją - logotipą - komiksą. Užsiėmimo metu kalbėta apie grafinių elementų kūrimą ir redagavimą, programinę įrangą, skirtą šitiems darbams ir skirtumus tarp jų.

Vėliau aptarta situacija Lietuvoje, pasaulyje ir Šiauliuose. Kas yra reklamos užsakovai, kokie jų lūkesčiai. Pasidalinta įžvalgomis, kaip galima atskleisti savo talentus ir kūrybinį potencialą. Būsimi specialistai buvo supažindinti su Komiksų centro veiklomis ir ateities projektais. Kiekvienas, būsimasis vizualinės reklamos specialistas, apsilankęs Komiksų centre, galėjo rasti veklos sritį, kurioje rastų sau naudingos informacijos, technikos ar galimybių tobulėti.

komiksams

GALERIJA