„Spindulio“ filiale svečiavosi darželinukai „Čiauškučiai“

2016 03 01

Kovo 1 dieną į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ filialą atkeliavo l/d „Coliukė“ ugdytiniai „Čiauškučiai“ su auklėtoja Sigita Petruliene. Ekskursijos metu mažieji lankytojai susipažino su biblioteka, apžiūrėjo gausybę knygų, sužinojo, kaip kiekvienas gali tapti bibliotekos skaitytoju.

Bibliotekininkės vaikus sudomino įvairiausiomis spalvingomis knygelėmis: „milžinėmis“, „liliputėmis“, garsinėmis, neįprastos faktūros, su dėlionėmis ir kt.

Pasiklausę žaismingo eilėraštuko apie knygeles bei nuotaikingo senelės ir raudonkepuraitės pasakojimo, darželinukai buvo pakviesti tiek virtualiai, tiek realiai pasivaikščioti ir apžiūrėti gausią „knygų karalystę“. Vaikučiai stebėjosi, kiek bibliotekoje yra daug įdomių knygų, įdėmiai jas apžiūrinėjo, „skaitė".

Pažintis su biblioteka mažiesiems svečiams labai patiko, padarė jiems didelį įspūdį. Ekskursijos pabaigoje bibliotekininkės darželinukams įteikė knygų skirtukus, paragino ir toliau mylėti knygeles ir tapti ištikimais bibliotekos lankytojais.