„Šaltinėlio“ bibliotekoje tęsiasi kūrybiniai origami dirbtuvių užsiėmimai

2016 03 01

Kovo 1 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale ( Trakų g. 20A) vyko jau ketvirtasis edukacinių origami 3D užsiėmimų ciklo „Aš tikrai myliu Lietuvą“ susitikimas.

Šįkart į biblioteką atskubėjo Šiaulių ​Salduvės progimnazijos 4c klasės mokiniai su mokytoja Ilona Kelpšiene. Mokiniai prisipažino, jog origami lankstiniai jiems yra visiškai nauja ir nepažįstama sritis. Tad jie buvo supažindinti su origami 3D istorija bei įdomiais rekordais. Labiausiai nustebinęs faktas, jog yra pagaminta realaus dydžio kėdė, kuri susideda iš 35 tūkst. origami 3D detalyčių. Mokydamiesi lankstymo subtilybių, vaikai atkreipė dėmesį, jog šis menas reikalauja itin didelio kruopštumo. Tai buvo jau ketvirtasis susitikimas, kurio metu gaminamos origami 3D detalės-moduliai ir jungiama viena bendra Šiaulių centro pradinukų Lietuvos vėliava.