Respublikinė paroda „Saulės“ filiale

2016 02 29

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale (K. Korsako g. 10) nuo vasario 24 dienos eksponuojama respublikinė paroda „Anglų kalbos posakių vizualizavimas“.  Tai anglų kalbos ir meninės raiškos konkurso, kuris vyksta nuo 2014 metų, rezultatas. Idėja surengti konkursą kilo Šiaulių profesinio rengimo centro mokytojai Danutei Tamulevičienei, kuriai talkino jos kolegės. Tad paroda surengta jos iniciatyva.

Konkurse registravosi 14 Lietuvos respublikos mokyklų, bet tik 11 iš jų įvykdė visus konkurso reikalavimus, atsiuntė darbelius. Konkursui mokinius ruošė 27 mokytojai ir posakius meniškai pavaizdavo 91 mokinys. Šiuo konkursu siekta integruoti  anglų kalbą ir gebėjimą naudotis kompiuterinėmis technologijomis bei piešimo programomis. Parodoje atsiskleidžia ne tik mokinių kompiuteriniai įgūdžiai, bet ir jų kūrybiškumas, humoro jausmas ir suvokimas.

Pirmieji parodos lankytojai buvo Gytarių progimnazijos anglų kalbos būrelio moksleiviai su mokytoja Asta Jogminiene. Po parodos pristatymo, apžiūrėję piešinius, mokinukai  turėjo išrinkti šmaikščiausią patarlę  ir labiausiai jiems patikusį darbelį.  Tada jie buvo pakviesti į Komiksų centrą, kur gavo užduotį iliustruoti lietuvišką patarlę. Įdomiausio ir šmaikščiausio piešinio autoriaus laukė prizas. Kitą dieną paroda sulaukė šeštokų su savo anglų kalbos mokytojomis. Tikimės, kad parodą aplankys kuo daugiau moksleivių.

GALERIJA