Bibliotekoje buvo rašomas Nacionalinis diktantas

2016 02 29

2016 m. vasario 27 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriaus, „Saulės“, „Šaltinėlio“ ir „Varsos“ filialų skaitytojai turėjo galimybę savo lietuvių kalbos žinias išbandyti Nacionaliniame lietuvių kalbos diktante. 11 val. per LRT radiją buvo diktuojamas prozininkės Danutės Kalinauskaitės tekstas „Sugrįžimas“, kurį skaitė LRT radijo žurnalistas Paulius Šironas.

Nacionalinį diktantą minėtuose Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos skyriuose ir filialuose rašė 17 gimtosios kalbos gerbėjų. Anot rašiusiųjų, tekstas buvo labai įdomus ir pasižymėjo neįprastų, vaizdingų žodžių gausa. Tiesa, dėl to rašyti nebuvo itin lengva.

Dėkojame visiems atėjusiems!

Diktanto tekstas paskelbtas „Delfi" portale, svetainėse www.diktantas.lt, www.vlkk.lt, o rezultatai bus žinomi kovo mėnesį. Su geriausiai parašiusiais bus susisiekta asmeniškai.