Linksma „Rasos“ pogimnazijos mokytojų vakaronė bibliotekoje

2016 02 26

Puikūs bibliotekos partneriai, geri kaimynai, „Rasos“ progimnazijos mokytojos, padovanojo Lieporių bibliotekai (Tilžės g. 36) puikią kūrybinių darbų bei pomėgių parodą.

Neseniai susikūrusi mokytojų stilizuoto folkloro grupė „Rasgauda“, vadovaujama Rimos Šereivienės, nuotaikingomis dainomis pasveikino Lieporių bibliotekoje susirinkusius mikrorajono gyventojus, bibliotekos skaitytojus.
Mokytojos Rita Penkauskienė, Jolanta Butenienė, Vida Daukšienė, Inga Petrukonienė, LoritaSkridulienė, Jolanta Vaitekūnienė, Rima Šereivienė renginio dalyviams rodė nuostabias riešines, nėrinius ir mezginius, papuošalus iš karoliukų, veltinio darbus, džiaugėsi šilko tapybos elementais puoštomis skarelėmis.

Kelionėse susiformavo mokytojų Daivos Kiudulienės, Birutės Januškevičienės, Ilonos Kievišienės kolekcijos: magnetukų, drambliukų ir tautinių lėlių rinkiniai. Mokytoja Zinaida Paulauskienė pasakojo, kad ji geriausiai atsipalaiduoja prižiūrėdama gėles, dekoratyvinius augalus, o mokytojos Valentinos Rovienės pomėgių įvairovėje dabar svarbiausia kelionės. Mokytojos kalbėdamos apie savo laisvalaikį buvo vieningos – tai padeda atsipalaiduoti po įtemtos pedagogo darbo dienos, susikaupti ir netikėtai atrasti naujų minčių.

Lieporių bibliotekos šeimininkai džiaugiasi įvairiapusiu bendradarbiavimu su įvairiomis vietos bendruomenėmis. Ypač malonus „Rasos“ progimnazijos mokytojų ir moksleivių įsijungimas į bibliotekos veiklas.