„Spindulio“ filiale – pažintinė ekskursija darželinukams

2016 02 26

Vasario 26 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ filiale (Spindulio g. 5) svečiavosi l/d „Coliukė“ ugdytiniai „Kodėlčiukai“ su auklėtoja Girtrūda Brazauskiene.

Ekskursijos metu vaikai buvo supažindinti su biblioteka, jos darbo specifika, papasakota, kaip kiekvienas gali tapti bibliotekos skaitytoju. Mažiesiems lankytojams bibliotekininkė parodė įvairiausių spalvingų, žaismingų įvairaus dydžio, formos, net grojančių knygelių. Kiekvienas norėjo pakilnoti didžiausią knygą, paliesti, pavartyti mažiausio formato knygutes. Vaikai su didele nuostaba, susidomėjimu klausėsi, apžiūrinėjo visas „neįprastas“ knygas.

Po bibliotekininkės pasakojimo darželinukai buvo pakviesti pasivaikščioti ir apžiūrėti gausią „knygų karalystę“. Vaikučiai stebėjosi, kiek bibliotekoje yra daug įdomių knygų, įdėmiai jas apžiūrinėjo, „skaitė".
Ekskursijos pabaigoje pakvietėme vaikus tapti bibliotekos skaitytojais ir būti ištikimais knygučių mylėtojais. Mažieji svečiai nudžiugo dovanų gavę knygų skirtukų ir pažadėjo dar ne kartą apsilankyti bibliotekoje.