„Saulės“ filiale vyko Gytarių bendruomenės susitikimas

2016 02 24

Vasario 23 dieną, 17 val. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale (K. Korsako g. 10), atkreipiant dėmesį į tai, jog 2016 metai paskelbti Bibliotekų ir Bendruomenių metais, vyko susitikimas su Gytarių bendruomenės žmonėmis ir jos pirmininku Virginijumi Balčiumi.

Bibliotekos vedėja papasakojo apie biblioteką, jos teikiamas galimybes, trumpai priminė istoriją ir integracijos procesą į Gytarių mikrorajoną. Buvo papasakota apie bibliotekoje organizuojamus susitikimus su įdomiais Šiaulių miesto žmonėmis, rašytojais. Bendruomenės pirmininkas papasakojo apie Gytarių mikrorajono veiklą, problemas. Bibliotekos darbuotojai ir bendruomenės nariai diskutavo apie tarpusavio bendradarbiavimo ir bendravimo svarbą, ieškojo naujų ir įdomių galimybių. Biblioteka - visos visuomenės kultūros centras, tad yra itin svarbi miesto mikrorajonų gyventojams. 

Gytarių bendruomenė ir „Saulės“ filialas, paskatinti gražių kalbų ir daug žadančių ateities planų, ištiesė vieni kitiems rankas, kaip įsipareigojimą bendradarbiauti ir tarpininkauti.

BIBLIOTEKU METAI LOGO SPALVOTASLogo2016

GALERIJA