Lieporių bibliotekoje atgijo pasakų herojai

2016 02 23

Saulėtą vasario 23 dienos rytą, Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filiale (Tilžės g. 36) vyko renginys „Svečiuose pas pasakų herojus“, kuriame dalyvavo Ringuvos specialiosios mokyklos įvairių klasių mokiniai su mokytojomis R. Rimkevičiene ir S. Šambariene. Vaikučiams buvo pristatyta C. Steiner „Šiltų švelnukų pasaka“.

Vaikams buvo pasekta pasaka, vaidinamos trumpos ištraukos iš knygelės. Mokiniai stebėjo piktosios raganos burtus – dalinamus šaltus šiurkštukus, galėjo stebėti gaminamas mikstūras. Tačiau kaip visada pasakose – gėris nugali blogį – pasirodžiusi maloni moteris išdalino švelnukus, vėl visi buvo sveiki ir mylėjo vienas kitą...

Po pristatymo mokiniai „traukinuku“ apvažiavo visą biblioteką ir išsamiau susipažino su knygomis, veikiančiomis parodomis. Didelio susidomėjimo sulaukė nuolatinė lėlių paroda.

Pavasarį mūsų laukia nauji susitikimai.

Paruošė Gražina Gontienė