Origami 3D kūrybinės dirbtuvės „Šaltinėlio“ bibliotekoje

2016 02 15

Vasario 12 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale ( Trakų g. 20A) vyko antrasis edukacinių origami 3D užsiėmimų ciklo „Aš tikrai myliu Lietuvą“ susitikimas.

Šįkart į biblioteką atskubėjo Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazijos kevirtokai su mokytoja Rasa Blikertiene. Mokiniai buvo supažindinti su origami 3D istorija bei įdomiais rekordais, mokėsi lankstymo subtilybių. Tai buvo jau antrasis susitikimas, kurio metu gaminamos origami 3D detalės-moduliai, iš kurių kovo viduryje bus sujungta vieną bendrą origami 3D Lietuvos vėliava.

Mokiniai iš užsiėmimo išėjo džiugiai nusiteikę, nes išgirdo daug įdomių naujienų, išbandė neįprastą meną ir išradingai paminėjo Vasario 16-ąją.