„Spindulio“ filiale vyko renginys darželinukams „Renkame Metų knygą“

2016 02 19

Vasario 18 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ filiale (Spindulio g. 5) lankėsi Šiaulių l/d „Coliukė“ ugdytiniai „Svajokliai“ su auklėtoja Gitana Patkauskiene. 

Vaikai buvo supažindinti su 2015 metų vaikiškų knygų penketuku, o ypač juos nustebino ir nudžiugino netikėtai aplankiusi viena iš knygos veikėjų – ragana Šiokiatokia. Kiekvienas labai norėjo pabendrauti su ragana, pasakojo jai apie savo pomėgius, slaptas svajones. Darželinukai aktyviai diskutavo, kur gyvena raganėlė, ką ji mėgsta veikti, kokius gyvūnus augina, kokių turi galių. Pabendravusi su vaikais, geroji ragana paskaitė jiems pasakojimą apie savo draugą juodą katinėlį Herbertą, kuris jautėsi vienišas, lankėsi bibliotekoje ir ieškojo draugės raganaitės. Po to mažieji svečiai padėjo užmirštuolei raganai parinkti tinkamus ingredientus ir „pagaminti“ stebuklingąjį gėrimą. 

Renginio pabaigoje visi sušoko linksmą raganaitės šokį ir džiaugėsi gavę dovanų raganos atributų – skrybėlaičių ir stebuklingų saldainiukų. Bibliotekoje netrūko linksmo šurmulio, puikios nuotaikos ir plačių vaikučių šypsenų!

GALERIJA