„Bibliomūšio“ protų lyga jau finišavo

2016 02 18

Vasario 17 d. buvo žaidžiamas jau paskutinis „Bibliomūšio“ etapas, po kurio paaiškėjo nugalėtojai. Viso žaidime dalyvavo 168 komandos, kurias sudarė bibliotekininkai, bibliotekos bičiuliai bei lankytojai. Į „Bibliomūšio“kovas aktyviai buvo įsitraukusi ir Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka, kuriai atsotvavo net trys komandos - Šaulys, Gudručiai ir KOMANDA KC.

Visus žaidimo etapus tarp geriausiųjų buvusi Bibliografijos-informacijos skyriaus Šaulio komanda, penktajame etape užėmė 4-ąją vietą, o galutinėje lentelėje liko 12-oje vietoje iš 72 galimų. Tuo tarpu Vaikų literatūros skyriaus Gudručiai, penktojo etapo rezultatų lentelėje džiaugiasi 8-aja vieta, o galutinėje lentelėje užėmė 41-ąją vietą. „Saulės“ filialo KOMANDA KC pentajame ture užėmė 7-ąją vietą, o visų penkių etapų bendrų rezultatų lentelėje liko 37-ieji. Džiugu, jog visos bibliotekos komandos pralenkė beveik pusę savo priešininkų ir užėmė pakankamai geras vietas. O svarbiausia, jog net penki trečiadieniai praleisti linksmai, prasmingai ir geroje kompanijoje!

Visi žaidimo etapai buvo įdomus, skatino domėtis dar neatrastais dalykais, stebino netikėtais klausimais ir ugdė dalyvių kūrybiškumą. Tad džiugiai nusiteikusios bibliotekos komandos dėkoja savo nariams ir lauks kitų įdomių ir maloniai nustebti verčiančių žaidimų!

4eab8213744a1ac27902991f3fc5c0cfmodarticle 545209a8c315b b1