Nuomonių ringas „Metų knygos rinkimai“ „Šaltinėlio“ bibliotekoje

2016 02 19

Vasario 18 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale (Trakų g. 20A) savo nuomone apie Metų knygas vaikų kategorijoje dalinosi Šiaulių Jovaro progimnazijos 3a klasės mokiniai (mokytoja Aušra Bielskienė) ir Šiaulių universiteto Humanitarinio fakulteto Lietuvių filologijos ir komunikacijos programą studijuojantys ketvirtakursiai (Justina, Roberta, Milda, Deimantė, Enrika, Viktorija ir Giedrius).

Studentai, pavirtę įvairiausiais knygų personažais, ne tik surengė žinių patikrinimą pradinukams, bet ir suteikė galimybę jiems patiems pabūti kūrėjais. Mokinukai turėjo skirtingas penketuko knygų ištraukas sujungti į vientisą šmaikščią istoriją. Jovariečiams pristačius knygas, renginys baigėsi balsavimu už labiausiai patikusią knygą. Daugiausia balsų surinko T. Dirgėlos knyga „Apie raganą Šiokiątokią“.