Bibliografijos-informacijos skyriuje patarimai skaitytojams, kaip saugiai naudotis internetu

2016 02 18

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyrius (Aido g. 27) aktyviai įsitraukė į vykusius Saugesnio interneto savaitės renginius. Interneto skaityklos lankytojams buvo parengta leidinių apie saugų internetą paroda, o prie kiekvieno kompiuterio – „Patarimai, kaip saugiai elgtis elektroninėje erdvėje“.

Kiekvieną šios savaitės dieną lankytojams buvo demonstruojami filmukai apie tai, kaip reikėtų saugoti savo asmeninius duomenis naudojantis internetu, būti budriems ir neužkibti ant įvairiausių sukčių kabliuko, būti tolerantiškais ir atsakingais interneto vartotojais. Vasario 9 d. bibliotekoje vyko tiesioginė transliacija „Aš už geresnį internetą“, kurią stebėjo kompiuterinio raštingumo mokymų dalyviai, bibliotekos lankytojai ir darbuotojos. Kadngi Saugesnio interneto savaitės metu vyko ir kompiuterinio raštingumo mokymai, tai pertraukėlių metu buvo aktyviai diskutuojama apie grėsmes elektroninėje erdvėje.