Edukacinis rytmetis „Vesk mane, knygele, į stebuklų šalį“ „Aido“ filiale

2016 02 18

Vasario 18 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ filiale (Aido g. 27) vyko edukacinis rytmetis „Vesk mane, knygele, į stebuklų šalį“. Į biblioteką rinkosi vaikučiai iš vaikų darželio „Žiogelis“ „Bitučių“ grupės (auklėtojos Rima Atraškevičienė ir Valentina Aužbikavičė).

Mažieji jau po truputį pradeda pažinti raideles, draugauti su knygelėmis. Auklėtojos atsivedė vaikus į biblioteką tam, kad mažieji, paėmę ir atvertę knygą, suprastų, kiek joje gali slypėti stebuklų. Kiekviena knyga yra didelis turtas.

Svečius bibliotekininkė Loreta pasitiko prie bibliotekos durų ir pakvietė įžengti į knygų karalystę, susipažinti su gausybe knygų. Tai pirmoji vaikučių pažintis su biblioteka, kurioje jie sužinojo, kuo ji skiriasi nuo knygyno, ko reikia norint tapti skaitytoju, kaip reikia saugoti ir branginti knygeles. Smagiausia vaikučiams buvo skaitykloje. Patiko neįprastos knygelės: garsinės, muzikinės, figūrinės, su atveriamais langeliais. Taip mažieji susipažino su biblioteka, žurnalais, kompiuteriais, bibliotekininkėmis. Knygelė – tai geriausias draugas, su kuriuo draugauti įdomu ir naudinga.

Renginio pabaigoje kiekvienam buvo padovanota saulutė su bibliotekos adresu. Tad lauksime mažųjų su tėveliais bibliotekoje.