Kūrybinis renginys „Su gimtadieniu, Lietuva“ Vaikų literatūros skyriuje

2016 02 17

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje (Gvazdikų takas 8) vasario 15 d. Moksleivių namų vaikų klubas „Draugystė“ organizavo kūrybinį renginį – „Su gimtadieniu, Lietuva“. Renginio metu vaikučiai buvo kviečiami įsijungti į kūrybinės veiklos sūkurį ir linksmai praleisti laiką.

Susirinkę mažieji gamino knygų skirtukus ir puošė juos Lietuvos tautiniais motyvais, su kuriais vaikai buvo supažindinti bibliotekoje vartydami šios tematikos knygas. Savo darbelius vaikai išmargino įvairiausiais ir gražiausiais Lietuvos tautodailėje atsispindinčiais raštais. Mažiesiems talkino ir savanorė italė Ester, bibliotekoje dirbanti pagal Europos Sąjungos finansuojamą Erasmus+ programos dalį - Europos savanorių tarnybą.

Mažųjų rankutėmis pagaminti skirtukai bus dalinami bibliotekos lankytojams prieš kovo 11 d. Šia gražia akcija bus paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena.

EU flag Erasmus vect POS