Rėkyvos bibliotekoje edukacinis rytmetis „Komiksų menas“

2016 02 12

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filiale (Energetikų g.7) vasario 11-ąją svečiavosi Šiaulių Rėkyvos progimnazijos 3 klasės mokiniai su mokytoja Virginija Tunikaityte.

Nors už lango niūru ir lyja, tačiau bibliotekoje vyravo puikios nuotaikos, skambėjo juokas, žodžiai apie meilę ir jausmus. Meilės tema pasirinkta neatsitiktinai. Juk artėja Valentino diena! Plačiau apie komiksų žanrą papasakoti atvyko bibliotekos darbuotojas Tomas Januškevičius. Vaikai smalsiai klausėsi apie komiksų kūrimo procesą, kaip juos skaityti ir suprasti. O tada susiskirstę grupelėmis kūrė savo komiksus, parodydami įvairiausias meilės formas, nuo užuojautos draugui iki šeimos švenčių. Išrinktas įdomiausias ir gražiausias komiksas, o jo autoriai apdovanoti simbolinėmis dovanėlėmis.

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialo informacija