„Spindulio“ filiale darželinukai susipažino su 2015 metų vaikiškomis knygomis

2016 02 12

Vasario 11 dieną į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ filialą (Spindulio g. 5) susipažinti su vaikiškomis Metų knygomis atvyko Šiaulių l/d „Coliukė“ ugdytiniai „Bildukai“ su direktorės pavaduotoja Laura Bajorūne ir meninio ugdymo mokytoja Ada Rimkute. 

Bibliotekininkei pristačius 2015 metų vaikiškų knygų penketuką, svečius netikėtai aplankė ragana Šiokiatokia. Vaikai aktyviai spėliojo, diskutavo, kur gyvena ragana, ką ji mėgsta veikti, kokius gyvūnus augina ir pan. Pabendravusi su vaikais, geroji ragana (pasirodo, ne visos raganos blogos!) darželinukams paskaitė pasakojimą apie savo draugą juodą katinėlį Herbertą, kuris bibliotekoje jautėsi vienišas ir ieškojo draugės raganaitės. Vaikai su dideliu susidomėjimu klausėsi Šiokiostokios pasakojimo, aptarė perskaitytą knygą ir džiaugėsi gavę dovanų raganos atributų – skrybėlaičių. 

Po susitikimo su ragana Šiokiatokia, mažieji skaitytojai apžiūrėjo Užgavėnių kaukių parodą, pavartė knygutes ir pažadėjo vėl apsilankyti bibliotekoje.

GALERIJA