„Šaltinėlio“ bibliotekoje vaikai rinkosi saugų internetą

2016 02 12

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale (Trakų g. 20A) vasario 11 dieną, minėdami Tarptautinę saugaus interneto savaitę, į popietę „Renkuosi saugų internetą“ atkeliavo Šiaulių Salduvės progimnazijos 4a klasės mokiniai ir jų mokytoja I. Andrijauskienė.

Popietėje aptarta pagrindinė ir svarbiausia kompiuterių apsauga - antivirusinės programos ir ugniasienė. Išsiaiškinti įvairiausi atvejai, kur ir kokiu būdu, dažniausiai, kompiuteris užsikrečia kenkėjiškomis programomis. Prisiminta apie asmeninės informacijos viešinimą internete ir atrinkimą registruojantis el. pašte, socialiniuose tinkluose, žaidimų svetainėse. Vaikai gavo patarimų kaip elgtis su žmonėmis, kuriuos pažinome tik iš pokalbių svetainių ar socialinių tinklų. Išskirtinį dėmesį svečiai atkreipė į patyčias internete bei būdus kaip nuo jų apsisaugoti.

Mokiniams saugus internetas - tai rūpima bei įdomi tema, jie ne tik atidžiai klausėsi, bet pateikė įvairių klausimų, aptarė iš jiems aktualias situacijas bendraujant internete.

draugiškas internetasSID be teksto