Lieporių bibliotekoje nuspręsta – interneto bijoti nereikia!

2016 02 11

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių (Tilžės g. 36) filiale vyko popietė „Ar interneto reikia saugotis?“, kurioje dalyvavo Ringuvos specialiosios mokyklos mokiniai.

Jau tampa tradicija, kad Lieporių bibliotekoje saugaus interneto savaitę svečiuojasi Ringuvos specialiosios mokyklos mokiniai. Popietėje „Ar interneto reikia saugotis? “ kalbėta apie svarbiausias taisykles naudojant kompiuterį. Bibliotekos vedėja Regina Vertelienė provokavo susirinkusius pasakyti savo e-pašto, facebook‘o, žaidimų svetainių slaptažodžius. Vaikai stengėsi provokacijoms nepasiduoti. Prisiminta, kaip mandagiai kalbėtis su draugais, nesipravardžiuoti, aptarta kokias nuotraukas galima kelti į socialinius tinklus. Baigiantis popietei savanoris Ivan Garcia Martin pakvietė pabuvoti komiksų erdvėje, išbandyti piešimo galimybes. Vaikai tik atšventę Užgavėnes jau laukia Šv. Valentino dienos. Tai ir atsispindėjo komiksų kūrimo bandymuose.

Susitikimo pabaigoje vaikai apdovanoti seimo nario Arvydo Mockaus skirtais suvenyrais. Parlamentaras prieš keletą dienų lankėsi Lieporių bibliotekoje ir skyrė suvenyrų, dovanėlių, kurias biblioteka panaudojo ir panaudos, norėdama padrąsinti jaunuosius renginių dalyvius.