Rėkyvos bibliotekoje rytmetis „Grybų karas“

2016 02 10

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialo (Energetikų g. 7) rytmetyje, skirtame aptarti Justino Marcinkevičiaus poemą „Grybų karas“, svečiavosi Šiaulių Rėkyvos progimnazijos antrokai.

„Ei, tai vija,
Pinavija,-
Visą dieną
Grybais lyja.
Visą dieną
Nuo pat ryto
Grybai krito,
Krito, krito...“

Štai tokia gražia poema bibliotekoje besisvečiuojantys antrokai, lydimi mokytojos Loretos Kvaukienės, pradėjo rytą. Padeklamavę poemą, visi draugiškai kibo į kūrybinį darbelį, kurio metu vyko kūrinio perteikimas ant didelio balto popieriaus lapo. Buvo naudojami džiovinti medžių lapai, kankorėžiai, iš plastilino minkomi įvairūs įvairiaspalviai grybai. Visas kūrybinis darbas vaikams taip patiko, jog šio ryto puiki nuotaika dar ilgai neleis pamiršti šios gražios J. Marcinkevičiaus „Grybų karas“ poemėlės.

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialo informacija