Komiksų centre darželinukai virto superherojais

2016 02 09

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės filiale įsikūrusiame Komiksų centre (K. Korsako g. 10) svečiavosi Šiaulių lopšelio-darželio „Eglutė“ „Gytariukų“ grupės ugdytiniai, kurie susipažino su nauja erdve bibliotekoje ir išmėgino komiksų kūrimo galimybes.

Mažieji Komiksų centro lankytojai buvo trumpai supažindinti su komiksais kaip literatūros žanru, aptarti komiksų ir kitų knygų skirtumai ir panašumai. Darželinukai noriai vartė ir žiūrinėjo komiksų knygeles, prisiminė įvairius superherojus, kuriuos matė animaciniuose filmukuose ar reklamose, ir patys bandė nupiešti save kaip superherojus, suteikdami sau pačias įvairiausiais galias: kai kurie save vaizdavo kaip gebančius skraidyti, kiti – svaidančius žaibus, o treti tiesiog susitapatino su jau esamais ir kažkur matytais herojais.

„Gytariukai“ apsilankymu bibliotekoje ir Komiksų centre liko labai sužavėti ir pasižadėjo čia sugrįžti dar ne kartą!

komiksams