Europos savanorių koordinacinis susitikimas Komiksų centre

2016 02 09

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale (K. Korsako g. 10) vyko Europos savanorių koordinacinis susitikimas, kurio metu bibliotekoje lankėsi jaunimo savanoriškos tarnybos „Deineta“ atstovai ir aštuoni šiuo metu Lietuvoje savanoriškai dirbantys savanoriai.

Į susirinkimą Komiksų centre atvykusius savanorius, kurie į Lietuvą atvyko įgyvendinant Erasmus+ programos „Veiklus jaunimas“ vykdomą projektą „Europos savanoriška tarnyba“, pasitiko jų gimtosiomis kalbomis parašyti pasisveikinimų tekstai. Susitikime dalyvavo Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje savanoriaujantis Ivan Josafat Garcia Martin iš Ispanijos, Plungės centrinėje bibliotekoje dirbantys savanoriai Anastasia Iliashevych iš Ukrainos ir Vitor Marques iš Portugalijos, Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje savanoriaujantys Anael Cloarec-Favereau iš Prancūzijos ir Rafael Arnaiz iš Ispanijos, Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės bibliotekoje besidarbuojanti Ida Chadeyron iš Prancūzijos, Klaipėdos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje savanoriaujančios Tatevic Tavosyan iš Armėnijos ir Martina Ordine iš Italijos.

Po susitikimo svečiams buvo pristatytos Komiksų centro galimybės, nauja programinė įranga, kurią visi susirinkusieji mielai išbandė ir įvertino. Išvykdami savanoriai dėkojo bibliotekai už smagią ir įkvepiančią atmosferą bei šiltą sutikimą.

EU flag Erasmus vect POSkomiksams