Kviečiame prisidėti prie akcijos „Knygnešiai 2016“

2016 03 07

Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka prisijungė prie Labdaros ir paramos fondo „Auginame ateitį“ inicijuojamos akcijos „Knygnešiai 2016“, kurios tikslas surinkti perskaitytas, tačiau tvarkingas knygas iš žmonių ir jomis papildyti provincijos mokyklų bibliotekų fondus. Akcijos metu taip pat bus siekiama pagerinti Pasaulinio Gineso rekordą statant didžiausią knygų piramidę.

„Auginame ateitį“ – labdaros ir paramos fondas, anksčiau vadinęsis p. Almos Adamkienės vardu, sėkmingai dirba jau 16 metų. Projektas „Knygnešiai 2016“ yra skirtas surinkti perskaitytas, tačiau tvarkingas knygas iš žmonių ir jomis papildyti provincijos mokyklų bibliotekų fondus.

Visus norinčius prisijungti prie šios gražios ir kilnios akcijos kviečiame aktyviai dalyvauti iniciatyvoje ir atnešti tokių knygų į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filialą (Trakų g. 20A), „Spindulio“ filialą (Spindulio g. 5), „Varsos“ filialą (Vilniaus g. 38D) ir Vaikų literatūros skyrių (Gvazdikų takas 8). Akcija vyksta š. m. vasario–balandžio mėnesiais.

Papildoma informacija internetinėje svetainėje www.knygnesiai2016.lt

Būkite aktyvūs!