Edukacinis rytmetis „Draugaukime su beždžionėle“

2016 02 03

Į edukacinį renginį „Draugaukime su beždžionėle Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filiale (Energetikų g. 7), vasario 3-ąją, atkeliavo l/d „Bangelė“ „Boružėlės“ grupės vaikučiai su logopede Laima Volbikiene.

Jau visai netrukus, vasario 8-ąją, pagal kintiečių kalendorių, prasidės raudotosios ugninės beždžionės metai. Tad susitikimo metu vaikai sužinojo daug įdomių faktų apie šiuos gyvūnus, žiūrėjo informatyvius videoreportažus. Įgiję naujų žinių, darželinukai gamino labai originalius knygų skirtukus, kuriems buvo panaudoti popieriniai beždžionėlės eskizai ir įvairiausios kruopos ir sėklos.

Tokiu būdu vaikai pasitiko atkeliaujančius metus ir vieni kitiems palinkėjo gražių ir sėkmingų Raudonosios Ugninės Beždžionės metų!

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialo informacija.