Kviečiame rašyti Nacionalinį diktantą bibliotekoje!

2016 02 03

VšĮ Pilietinės minties instituto organizuojamas Nacionalinio diktanto konkursas vyks 2016 m. vasario 27 dieną 11 valandą. Diktantas bus transliuojamas per LRT radiją. Kviečiame šiauliečius rašyti diktantą Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje, „Saulės“, „Šaltinėlio“ ir „Varsos“ filialuose.

Registracija vyks iki vasario 25 d. šiais kontaktais:

Bibliografijos-informacijos skyrius, Aido g. 27, tel. 8-41 55 26 06, el. p. Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.
„Saulės“ filialas, K. Korsako g. 10, tel 8-41 52 49 96, el. p. Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.
„Šaltinėlio“ filialas, Trakų g. 20A, tel 8-41 52 50 08, el. p. Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.
„Varsos“ filialas, Vilniaus g. 38D, tel. 8-41 52 49 97, el. p. Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.

Konkurso dalyviai varžosi raštingiausio moksleivio, raštingiausio suaugusiojo bei raštingiausio užsienio lietuvio kategorijose. Ant lapo, kuriame rašomas diktantas, privalu užrašyti savo vardą, pavardę, mokyklą (jei esate moksleivis,-ė) ar įmonę (jei dalyvaujate kaip įmonės atstovas,-ė) adresą, telefoną ir el. pašto adresą. Asmenys, dalyvausiantys Diktanto finale, apie tai informuojami asmeniškai.

Nacionalinio diktanto konkurse negali dalyvauti lituanistai.

Maloniai laukiame visų!