Edukaciniai užsiėmimai „Aš tikrai myliu Lietuvą“ „Šaltinėlio“ bibliotekoje

2016 02 03

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale (Trakų g. 20A) organizuojamos kūrybinės origami 3D dirbtuvės, skirtos Lietuvos Valstybės atkūrimo ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventėms paminėti.

Jau antrą kartą „Šaltinėlio“ filialas dalyvauja Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotoje akcijoje „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“. „Vasario 16-oji – visų mūsų laisvės šventė. Pasveikinkime savo atkurtą valstybę, parodykime sau ir pasauliui, kad esame vieningi ir bendruomeniški. Vieną svarbiausių dienų mūsų istorijoje minėkime išradingai, dalinkimės idėjomis, šventine nuotaika ir savo meile Lietuvai“, – pristatydama akciją kalbėjo šalies vadovė.

Šiemet biblioteka nutarė suvienyti centrinės miesto dalies mokyklų pradinukus ir visiems kartu origami technika pasiūlė kurti Lietuvos vėliavą. Bibliotekoje laikinai įsikūrusiose kūrybinėse dirbtuvėse, specialistei kultūrinei-edukacinei veiklai Agnei Kemzūraitei supažindinus su kiniškuoju moduliniu origami lankstymu, pradinukai lanksto trijų spalvų detales-modulius ir jungia jas į trispalvę.

Edukaciniai užsiėmimai „Aš tikrai myliu Lietuvą“ vyks iki kovo 11 d. ir apjungs dvi šventes – Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Vasario 2-ąją pirmieji prie akcijos prisijungė Šiaulių Juventos progimnazijos 3 c klasės pradinukai kartu su mokytoja Jurgita Klastaitiene.

GALERIJA