„Bibliomūšio“ kovos tęsiasi!

2016 01 28

Sausio 27 d. vyko projekto „Bibliotekos pažangai 2“ inicijuoto žaidimo „Bibliomūšis“ II turas, kuriame dalyvavo visos trys Šiaulių miesto savivaldybės viešąją biblioteką atstovaujančios komandos.

Pirmajame žaidimo ture komandos pasirodė itin sėkmingai, tačiau antrajame žaidimo ture komandos užėmė šiek tiek mažesnes vietas. Bendroje lentelėje Šaulio komanda atsidūrė 7 vietoje, Gudručiai - 21, o KOMANDA KC - 22 vietoje. Tačiau liūdėti neverta, liko dar trys įdomūs ir įkvepiantys turai, tad kviečiame aktyviai palaikyti komandas, o gal net prie jų prisijungti!

„Bibliomūšio“ etapai vyks kiekvieną trečiadienį (pradedant nuo sausio 20 dienos), 17:30 val. Pasibaigus visiems penkiems žaidimo etapams, trys geriausios komandos bus apdovanotos „Knygų mugės“ Vilniuje metu. Nugalėtojų lauks „Pigu.lt“ ir knygynų tinklo „VAGA“ įsteigti prizai.

modarticle 545209a8c315b b1