Vaikų knygų penketuko pristatymas „Aido“ filiale

2016 01 27

Šiaulių miesto savivaldybės „Aido“ filiale (Aido g. 27) vyko „Metų knygos rinkimų“ vaikų kategorijos knygų pristatymas.

Kaip kasmet, taip ir šiemet, į bibliotekos duris pasibeldė respublikinė akcija „Metų knygos rinkimai“. Jos tikslas – skatinti domėtis šiuolaikine lietuvių literatūra, kelti skaitymo prestižą, o pagrindinė idėja – pristatyti geriausius praeitais metais išleistus lietuvių autorių kūrinius vaikams.

Draugystė su knyga prasideda bibliotekoje. Lietingą sausio 27 dieną į „Aido“ filialą sugūžėjo Gegužių progimnazijos 3c klasės mokiniai, lydimi mokytojos Editos Montvilienės. Bibliotekoje vyko vaikų knygų penketuko pristatymas „Knygos pasaulis – vaiko delne“. Su knygelėmis vaikus supažindino penktokės iš „Romuvos“ progimnazijos Radvilė, Greta ir Izabelė. Mokines paruošė lietuvių kalbos mokytoja Ingrida Samulionienė.

Knygų pristatymas paragino vaikus aktyviau skaityti ir dalyvauti balsuojant bei renkant metų knygą.

metu knygos rinkimai 800x600