„Spindulio“ filiale darželinukai mokėsi globoti paukštelius

2016 01 26

Sausio 21 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ filiale (Spindulio g. 5) svečiavosi darželio „Coliukė“ ugdytiniai „Svajokliai“ su auklėtoja Gitana Patkauskiene. Ekskursijos metu vaikai sužinojo, kaip šaltą žiemą globoti paukštelius, kad šie nežūtų nuo šalčio ir bado.

Bibliotekininkės mažiesiems lankytojams parodė, iš ko galima pasigaminti lesyklėlių, papasakojo, ką mėgsta lesti paukšteliai ir kokiais skanėstais juos galima pradžiuginti. Darželinukai su dideliu susidomėjimu klausėsi apie tai, kaip galima pasigaminti lesyklėlių, kokio maisto galima į jas įdėti, patys aktyviai diskutavo šia tema. Vaikai pažadėjo mylėti ir rūpintis paukšteliais, kad šalta žiema jiems nebūtų baisi.

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ filialo informacija