„Šaltinėlio“ filiale sukasi netirpstančios snaigės

2016 01 26

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale (Trakų g. 20A) veikia Šiaulių miesto lopšelių-darželių „Žibutė", „Žirniukas", „Žiburėlis", „Gluosnis", „Bangelė" ir „Salduvė" ikimokyklinukų bei jų bendruomenės sukurta snaigių paroda „Snaigė, kuri nesutirpo...“.

„Šaltinėlio“ bibliotekos erdvę pagyvino subtili, šviesi, „žiemiška“ ir savo išmone bei nematytomis idėjomis stebinanti paroda. Pasitelkę į pagalbą auklėtojas ir tėvelius vaikai snaiges kūrė iš įvairiausių tradicinių medžiagų – popieriaus, siūlų, karoliukų, pagaliukų, vatos, kaspinų, virvelių, tačiau šįkart varijuodami ir su netradicinėmis medžiagomis – plastiko pakuočių dalimis, kamštukais, vienkartiniais indais, makaronais. Įvairaus dydžio darbeliai eksponuojami ant stalų arba pakabinti ant siūlų, sudarantys besileidžiančios snaigės įspūdį.