Bibliotekoje lankėsi Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos nariai

2016 01 21

2015 m. sausio 21 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešąją biblioteką aplankė garbūs svečiai - Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos nariai - Lietuvos viešųjų bibliotekų direktoriai  bei asociacijos prezidentė Danguolė Abazoriuvienė.

Bibliografijos-informacijos skyriuje vyko asociacijos posėdis. Svečiai lankėsi „Šaltinėlio“ filiale, domėjosi vykdomomis edukacinėmis veiklomis bibliotekoje. Viešnagę bibliotekoje vainikavo svečių apsilankymas „Saulės“ filiale įkurtame Komiksų centre. Čia kiekvienas apsilankęs rado smagią užuominą, susijusią su jų bibliotekoje vykdomais projektais. Išlydint svečius Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Irena Žilinskienė padėkojo kolegoms už apsilankymą bibliotekoje, įteikė atminimui magnetukus bei Komiksų centro darbuotojo Tomo Januškevičiaus sukurtą komiksą.