Prasidėjo „BIBLIOmūšio“ kovos!

2016 01 21

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyrius (Aido g. 27), „Saulės“ filialas (K. Korsako g. 10) ir Vaikų literatūros skyrius (Gvazdikų takas 8) jau startavo projekto "Bibliotekos pažangai 2" inicijuojamame žaidime „BIBLIOmūšis".

„Bibliomūšyje“ kaunasi net trys bibliotekos komandos

Tokia interaktyvi protų mankšta organizuojama jau antrąjį kartą. Ją organizuoja Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka. Žaidimą sudarė 3 etapai po 10 klausimų. Bibliotekai šiemet atstovauja net trys karingai ir entuziastingai nusiteikusios komandos: „Šaulys“, „Gudručiai“ ir „Komanda KC“. „Šaulio“ komandoje šiemet išliko praeitų metų "Bibliomūšio" žaidėjos ŠU dėstytoja dr. Dovilė Ruplienė ir Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja Laimutė Šileikienė. Prie komandos „Gudručiai“ prisijungė šiuo metu Vaikų literatūros skyriuje savanoriškai, pagal Erasmus+ programos dalį - Europos savanorių tarnybą, dirbanti italė Ester. Tuo tarpu didžiąją dalį komandos „Komanda KC“ sudarė bibliotekos darbuotojai.

Džiuginantys rezultatai

Džiugu, jog po pirmojo mūšio etapo, visos trys komandos užėmė pakankamai aukštas vietas. „Šaulys“ šiuo metu džiaugiasi net 2-aja vieta, „Komanda KC“ – 9-aja vieta, o „Gudručiai“ šįkart liko 14-oje vietoje. Komandų narių ir sirgalių nuomone, klausimai buvo įdomūs, norint į juos atsakyti, reikėjo pasitelkti ir išmonę, ir žinias, ir gyvenimišką patirtį. Tačiau kovos dar tik prasideda, tad linkime bibliotekos komandoms ištvermės ir sėkmės!

Šiemet „Bibliomūšis“ vyks penkiais etapais, o juose galės dalyvauti visos užsiregistravusios bibliotekos. „Bibliomūšiai“ vyks tiesioginės transliacijos būdu iš Lietuvos Nacionalinės bibliotekos mini studijos. Šią transliaciją kiekviena komanda stebės tiesiogiai iš savo bibliotekos.

„Bibliomūšio“ etapai vyks kiekvieną trečiadienį (pradedant nuo sausio 20 dienos), 17:30 val. Pasibaigus visiems penkiems žaidimo etapams, trys geriausios komandos bus apdovanotos „Knygų mugės“ Vilniuje metu. Nugalėtojų lauks „Pigu.lt“ ir knygynų tinklo „VAGA“ įsteigti prizai.

modarticle 545209a8c315b b1