Parodos „Mažųjų eglučių sapnas“ uždarymo šventė „Šaltinėlio“ filiale

2016 01 21

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale vyko lopšelio-darželio „Žibutė“ bendruomenės kūrybinių darbų parodos „Mažųjų eglučių sapnas“ uždarymas bei padėkų įteikimas.

Į bibliotekos renginį susirinko smagus būrys ikimokyklinio ugdymo pedagogų, tėvelių bei „Kodėlčiukų“ grupės ugdytinių. Dar 2005 m. darželyje gimusi iniciatyva kurti netradicines eglutes pavirto į eksponatais turtingą kasmetinę parodą, sutelkiančią visą įstaigos bendruomenę. Parodos organizatorės, direktorės pavaduotoja ugdymui Rima Vernienė ir vyresnioji auklėtoja Vilma Molienė, dėkojo visiems parodos dalyviams už idėjos palaikymą ir kūrybiškumą. Direktorė Audronė Karulaitienė pasidžiaugė nuoširdžiu bibliotekos ir darželio bendradarbiavimu ir pasidalino ateities bendrų veiklų planais.

„Šaltinėlio“ filialo darbuotojai įteikė padėkas bibliotekos skaitytojų išrinktų, originaliausios, meniškiausios ir linksmiausios, eglučių autoriams. Nominaciją už originaliausią eglutę laimėjo „Judručių" grupės ugdytinė Kornelija Silė ir jos mamytė. Meniškiausia išrinkta Godos Kauneckaitės kartu su mamyte sukurta eglutė. O linksmiausios eglutės titulas atiteko „Strakaliukų“ grupės ugdytinei Andrėjai Michejevai ir jos mamytei.