„Šaltinėlio“ bibliotekoje svečiavosi lopšelio-darželio „Žibutė“ ugdytiniai

2016 01 20

Sausio 19 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filialą (Trakų g. 20A) aplankė Šiaulių lopšelio-darželio „Žibutė“ „Judručių“ grupės ugdytiniai ir jų auklėtoja Vaida Jančenkovienė. Vaikai atkeliavo susipažinti su biblioteka ir naujausiomis knygelėmis.

Vaikai apžiūrėjo lopšelio- darželio „Žibutė“ bendruomenės paruoštą parodą „Mažųjų eglučių sapnas", pasidžiaugė savo ir kitų darbeliais. Darželio ugdytinius susipažino su bibliotekos darbu, patalpomis, bibliotekos skaitytojo taisyklėmis. Susitikimo metu buvo pristatytos naujos knygos vaikams, kurias vėliau ugdytiniai galėjo apžiūrėti atidžiau. Grupės auklėtoja V. Jančenkovienė vaikams pravedė integruotą užsiėmimą netradicinėje vaikams aplinkoje - bibliotekoje ir aptarė šios savaitės darželio temą „Lietuvoje žiemojantys paukščiai“.

Džiugu, jog vaikai noriai vartė knygeles ir prižadėjo dar ne kartą sugrįžti.

Informaciją parengė Ligita Laurinskytė