Rytmetis „Seku pasaką“ Rėkyvos filiale

2016 01 15

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filiale (Energetikų g. 7), sausio 15-osios rytą, svečiavosi lopšelio/darželio „Bangelė“ „Boružėlės“ grupės ugdytiniai su auklėtoja Rita Nemaniūniene.

Šis susitikimas bibliotekoje buvo skirtas aptarti vaikų vengimą susitvarkyti savo žaislus. Auklėtoja visiems paskaitė Linos Žutautės knygą „Kakė Makė ir netvarkos nykštukas“. Vaikai sužinojo, kas nutinka ir kur žaislai dingsta, jei vaikai palieka šiuos išmėtytus kambaryje ir nesudėtus į savo vietas.

Vaikai prisipažino, kad ne visada susitvarko, ir net pastebi, jog, tikrai, kartais koks žaislas ima ir dingsta. Kad nenutiktų kaip Kakei Makei, mažieji svečiai nupiešė savo netvarkos nykštukus ir pažadėjo netingėti, visada žaislus sutvarkyti ir sudėlioti į jiems skirtas vietas.

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialo informacija