„Naujausių knygučių pristatymas“ darželinukams Lieporių bibliotekoje

2016 01 15

Šaltą sausio 14-osios dieną į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filialą (Tilžės g. 36) rinkosi lopšelio-darželio „Pasaka“ „Rudnosiukų“ grupės vaikučiai su auklėtoja Mireta Visockiene. Darželinukai susirinko į renginį „Naujausių knygučių pristatymas“.

Kai kurie bibliotekoje lankėsi pirmą kartą, todėl buvo supažindinti su bibliotekos fondais ir bibliotekos taisyklėmis. Vaikučiai sužinojo, kaip galima įsigyti skaitytojo bilietą, kiek galima laikyti knygeles namuose, kaip su jomis elgtis. Ikimokyklinukai buvo pakviesti susipažinti su naujausiomis knygelėmis, buvo skaitomi eilėraščiai apie žiemą (Z.Gaižauskaitė), pasakos, pasakojama apie vaikų enciklopedijas, žaislines knygeles.

Po knygelių pristatymo vaikai su malonumu apžiūrėjo bibliotekoje veikiančias parodas ir pažadėjo sugrįžti dažniau.

Informaciją paruošė „Lieporių“ filialo bibliotekininkė Gražina Gontienė