Keliautojų įspūdžiai iš Singapūro ir Malaizijos Senjorų rankdarbių būrelyje

2016 01 15

Naujus metus netradicišku užsiėmimu pradėjo Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje (Aido g. 27) veikiantis Senjorų rankdarbių būrelis. Į svečius atvyko keliautojas, kraštotyrininkas Boleslovas Vengrys ir jo bendražygiai bei bičiuliai.

Keliautojai į egzotiškas šalis vyko savarankiškai

Susitikimo metu B. Vengrys dalinosi savo įspūdžiais iš kelionės po Singapūrą ir Malaiziją, buvo demonstruojama kelionės metu filmuota medžiaga. Keliautojai patys planavo maršrutus, numatydavo lankytinas vietas. Keliautojo nuomone, tokios kelionės privalumas yra tai, kad ji atsieina ne tik gerokai pigiau, nei naudojantis agentūrų paslaugomis, bet tuo pačiu atsiranda galimybių aplankyti daugiau vietų, betarpiškiau susipažinti su šalies kultūra, atsižvelgiant į savo paties poreikius.

Kelionė turi būti kaip šuolis – iš vieno metų laiko į kitą

Į kelionę bendraminčių būrelis leidosi vasario mėnesį, kai Lietuvoje būna šaltos ir trumpos dienos, greitai temsta. Pasak keliautojo, kam vykti į svečias šalis vasarą, kai mes patys turime tokią gražią gamtą ir saulėtas dienas. Ši kelionė – tarsi šuolis iš žiemos į vasarą.

Egzotiškos šalys: skraidančios lapės ir kerinti gamta

Renginio lankytojai išklausė įdomų pasakojimą apie egzotiškas šalis, o filmuota medžiaga atskleidė šių šalių kultūros ir gyvūnijos bei gamtos įdomybes: pamatėme skraidančią lapę, kuri itin nustebino ir sužavėjo susirinkusius klausytojus, pasigėrėjome neįprastais gamtos vaizdais, nuostabiais parkais, statiniais. B. Vengrys atkreipė dėmesį į puikiai išvystytą turizmo infrastruktūrą, naująsias technologijas Singapūre.

Šiltas bendravimas ir saldi dovana

Renginys praėjo šiltai ir betarpiškai bendraujant, keliautojui buvo pateikta daug įvairiausių klausimų. Dalyviai neskubėjo skirstytis, vaišinosi arbata, o B. Vengrys buvo apdovanotas Senjorų būrelio narės Irenos Šambarienės sukurta saldžia puokšte.